Home | Benevolent Darts | Summer Darts | Double In Double Out Darts | Super League Darts | Star Darts

Competitions | Darts Help | Links | Contact Us | Site Map | Facebook | Twitter



Season 2003-2004 | Season 2004-2005 | Season 2005-2006 | Season 2006-2007 |

Season 2007-2008 | Season 2008-2009 | Season 2009-2010 | Season 2010-2011 |

Season 2011-2012 | Season 2012-2013 | Season 2013-2014 | Season 2014-2015 |

Season 2015-2016 | Season 2016-2017 | Season 2017-2018 | Season 2018-2019 |

Season 2019-2020 | Season 2021-2022

Fixture List | League Rules | Registered Players | Season Results | Weekly Results | Competition Results | Player Stats.

2021-2022 Competition Results

'SANDY CARTER' MIXED PAIRS (Played 17/12/21) Download the full results here

Winners

Paula Duckett (POW Mavericks)
& Dave Owens (Friary 'Z)

Runners-Up

Bridget Derwojed (Lamb)
& Philip Wilson (Newtown Clubbers)

DIVISION 1 SINGLES (Played 10/12/21) Download the full results here

Winner

Dave Owens
(Friary 'Z')

Runner-Up

Richard Ragless
(Friary 'Z')

DIVISION 2 SINGLES (Played 10/12/21) Download the full results here

Winner

Dan Middleton
(Newtown Clubbers)

Runner-Up

Andy Stubbs
(Chichester Snooker Club 'A')

DIVISION 3 SINGLES (Played 10/12/21) Download the full results here

Winner

Dan Sapio
(Chi Snooker Club ‘B’)

Runner-Up

Mark H Todd
(Star & Garter)

DIVISION 1 PAIRS (Played 3/12/21) Download the full results here

Winners

Gary Blackwood & Cliff Prior
(Railway Resurrected)

Runners-Up

Adi Linfield & Larry Chant
(Little Legends)

DIVISION 2 PAIRS (Played 3/12/21) Download the full results here

Winners

Peter Hall & Andy Stubbs
(Chichester Snooker Club 'A')

Runners-Up

Andy Cooper & Gary English
(Lamb Nomads)

DIVISION 3 PAIRS (Played 3/12/21) Download the full results here

Winners

Mark H Todd (Star & Garter)
& Ben Todd (Chi Snooker Club 'B')

Runners-Up

Dan Sapio & Russ Warwick
(Chi Snooker Club ‘B’)

DIVISION 1 TREBLES (Played 26/11/21) Download the full results here

Winners

Cliff Prior, Stuart Gray & Gary Bryant
(Railway Resurrected)

Runners-Up

Dave Juniper, Connor Jeffs & Gary Blackwood
(Railway Resurrected)

DIVISION 2 TREBLES (Played 26/11/21) Download the full results here

Winners

Mike Davis, Jim Robinson & Derrick Longhurst
(Lamb Nomads)

Runners-Up

Adam Hall, Dave Tapper & Rachel Hall
(POW Mavericks)

DIVISION 3 TREBLES (Played 26/11/21) Download the full results here

Winners

Rhonda West, Grace Austin & Martin Austin
(Richmond Rebels)

Runners-Up

Nick Kelly, Dan Sapio & Kirsten Corkerton
(Chi Snooker Club ‘B’)

Copyright © - Bognor-Darts.co.uk - All rights reserved

Home | Benevolent Darts | Summer Darts | Double In Double Out Darts | Super League Darts

Competitions | Darts Help | Links | Contact Us | Site Map | Forum